KLUB

 PRO

ŽENY

pro tvou rozzářenou existenci 

 

Chceš pocítit rozprouděnou energii a radost v těle?

Poznat, po čem doopravdy toužíš a dopřát si to?

Osvobodit smyslnou a sebevědomou ženu, která v tobě žije?

Klub je momentálně uzavřen.

Chceš dát vědět hned, jakmile bude zase otevřený?

Přihlášením dáváš svůj souhlas s tím, že zpracujeme tvoji e-mailovou adresu za účelem zaslání kapitoly ke Klubu pro ženy. Budeme ti posílat e-maily, které se týkají se aktivit Knih pro ženy. Svůj souhlas můžeš kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko. Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.

Pak nedovol, aby Kundička - návrat k sobě zůstala pouhou teorií! 

Přijmi pozvánku do bezpečného prostředí,

kde tajemství knihy ožijí ve tvém životě a

přidej se do KLUBU PRO ŽENY.

 

Co ti klub přinese?

 • Revoluci potěšení.
  Objevíš moudrost a zářivou sílu svého těla i své ženské duše.
 • Rozprouděnou životní a sexuální energii.
  Ožije tvůj skrytý potenciál a tvá kreativita.
 • Naučíš se tančit s emocemi.
  Své emoce už nebudeš muset skrývat ani krotit, ale dovolíš jim, aby naplno obohatily tvůj život.
 • Ožijí tvé touhy a tvá nejtajnější přání.
  Přestaneš sama sebe dávat na poslední místo a dovolíš si naplňovat své touhy.
 • Novou energii do partnerství.
  Když se osvobodíš do své jedinečné ženské síly a posílíš své sexuální sebevědomí, začneš zářit a rozjasní se i tvůj partnerský vztah.

 

Na co se můžeš těšit?

 • Čeká tě 6 vzrušujících modulů.
  Šest témat plných vzrušení, potěšení, flirtu, tance, záře i stínů, kterými tě provedou zkušené a tématem žijící lektorky.

REKULTIVACE

Napojíme na svou kundičku a zaktivujeme náš vnitřní kompas.

KUNDIČKIFIKACE

Naše tělo je náš oltář, náš domov svatostánek a náš život božský. A podle toho se k nim začneme chovat.

KLITOVĚDA

Pouze na ženském těle existuje místo, jehož jediným účelem je potěšení. A potěšení nám propůjčuje tu nejvyšší sílu a moc. V tomto modulu prozkoumáme a probudíme tento nekonečný potenciál.

CESTA KURTIZÁNY

"Pokud chceš dávat rozkoš, musíš ji umět přijímat." Náš život a cesta potěšení je naše volba, ne něco, co nám bylo či nebylo dáno. V tomto modulu prohloubíme svůj potenciál rozkoše.

ZLOM

Bolest je přirozenou součástí života. Když jsme probuzené ve svém ženství, dokážeme ji prožít a přijmout její dary. V tomto modulu přijmeme dary zlomu.

ZÁŘIVOST

Jak zůstat v propojení se svou zářivostí, v sebedůvěře a sebevědomí? Skrze vzrušení a cestu smyslnosti v každodenním životě. V tomto modulu se v těchto schopnostech ukotvíme.

 • BONUS S LEKTORKOU
  Během 4. týdne budeme integrovat a čeká tě bonusové setkání s taneční embodiment mentorkou Niky "živě" na ZOOMu.

LABORATOŘ SMYSLNOSTI

Prožitkový online workshop s Niky, během kterého se ponoříme do tance,  smyslnosti a potěšení. Odevzdáme se prožitku a lásce v těle. Napojíme se na svůj zdroj a plně procítíme sílu, která je uložena právě v centru našeho ženství - kundičce.
Z workshopu bude i záznam. 

 • DALŠÍ BONUSY pro revoluci potěšení ve tvém životě

mini-kurz POTĚŠENÍ JAKO KLÍČ KE ZMĚNĚ

Kromě členství v klubu získáš přístup k 3 dennímu kurzu a jeho praxím.

Rozhovor s REGENOU THOMASHAUER

Těšit se můžeš i na záznam skvělého a inspirujícího rozhovoru s autorkou knihy Kundička-návrat k sobě.

 

Jak bude klub probíhat?

 • Formát klubu
  Po dobu 3 týdnů se každý týden ve členské sekci otevřou dva MODULY. Budou se skládat z tématického videa a praxí. Ke každému modulu dostaneš i pracovní list REVOLUCE POTĚŠENÍ s technikami a konkrétními úkoly. Dostane se ti tak dokonalé podpory k tomu, aby kniha ve tvém životě ožila.
 • Uzavřená FB skupina
  V uzavřené FB skupině se můžeš těšit na naši podporu a sdílení se ženami, které se vydaly na stejnou cestu za potěšením. Je to prostor pro tvé otázky i odpovědi. Prostor kde můžeš být sama sebou a objevovat nová tajemství.
 • Členská sekce na webu
  V členské sekci na webu budeš mít přístupná všechna videa a praxe po dobu 8 týdnů. Kdykoliv v uvedeném období se k nim budeš moci vrátit a praxi si zopakovat.

Vydej se s námi na cestu potěšení. 

 

Klub je momentálně uzavřen.

Chceš dát vědět hned, jakmile bude zase otevřený?

Přihlášením dáváš svůj souhlas s tím, že zpracujeme tvoji e-mailovou adresu za účelem zaslání kapitoly ke Klubu pro ženy. Budeme ti posílat e-maily, které se týkají se aktivit Knih pro ženy. Svůj souhlas můžeš kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko. Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.

Jak Klub pro ženy obohatil život druhým ženám?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kateřina Kováčová, Cesta vášně, cesta radosti

Věrka Lišková

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Eliška Brychtová Miléřová, Světlo z nitra

Petra Vávrová

Ani nejde jinak než se díky Vám do svého těla postupně zamilovávat víc a víc a stávat se sebevědomější a vzrušivější ženou citlivou nejen na dotek, ale i všemi svými smysly. Nejlepší technika je orgasmická jóga.

Anoo, KLUB moc doporučuji, je skvělé být s Vámi na jedné vlně! Umíte mluvit o sexualitě naprosto bez zábran a vtáhnout nás do akce. Klub je plný báječných tipů a inspirace pro zkvalitnění našeho života v každodenních maličkostech. Ani nejde jinak než se díky Vám do svého těla postupně zamilovávat víc a víc a stávat se sebevědomější a vzrušivější ženou citlivou nejen na dotek, ale i všemi svými smysly. Nejlepší technika je orgasmická jóga a moc se mi líbí rozprostírat potěšení po těle, prodlužovat stav vzrušení těsně na hraně před výbuchem. I když mi v hlavě stále naskakuje: "Cože? To není možný, že je mi blaze táák dlouho, to ještě není koneec?" Ale věřím, že i tu hlavu časem vypnu úplně a budu v těle na 100%. Děkujuuu moc za všechny inspirace a povzbuzení!
Zuzi G.
Nestydím se za to, že se cítím vzrušená, orgasmická...

Klub byl pro mne klíčem k otevření mé sexuality a hlubokého prožitku sebe samé. Nestydím se za to, že se cítím vzrušená, orgasmická... vrací se mi radost, chuť a odvaha se vyjadřovat! Jsem za tento Klub vděčná a jej určitě bych doporučila druhým ženám.
Michaela Uhlířová

Kdo tě bude provázet?

NIKY MELIA

embodiment mentorka a průvodkyně ženskou evolucí

Žena, tvůrkyně, partnerka a máma. 

Cokoli dělá, ochutnává přes tělo. Vede ženy k tomu, aby propojily hlavu, srdce a lůno. Rozpomenuly se na jazyk svého těla a zamilovaly se do sebe a do života. 

Svými programy provedla již přes 10 000 žen. Na cestě osvobození, poznání sebe samých,  probuzení erotické síly a ženských darů.

LUCIE HARNOŠOVÁ

Je přední česká mentorka žen zaměřená na ženskou sexualitu, sebelásku a seberozvoj. Studuje koučování na Institutu integrované sexuality v Americe.  Založila projekt Alchymie ženy, kde během čtyř let prošlo jejími kurzy již přes 70 tisíc žen. Napsala bestseller Deník mámy a dcery a letos v únoru spatřila světlo světa její druhá kniha Alchymie sebelásky.

Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají ženám otvírat oči a milovat život.

"Jsem nadšená z toho, že pomáhám tisícům žen říkat svoji pravdu, stát ve své síle, plnit si svá přání, vytvářet život svých snů a žít ve svobodě."

.

 

Tak přijmi pozvání a přidej se!

Klub je momentálně uzavřen.

Chceš dát vědět hned, jakmile bude zase otevřený?

Přihlášením dáváš svůj souhlas s tím, že zpracujeme tvoji e-mailovou adresu za účelem zaslání kapitoly ke Klubu pro ženy. Budeme ti posílat e-maily, které se týkají se aktivit Knih pro ženy. Svůj souhlas můžeš kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko. Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.

Co získáš vstupem do klubu?

členství na 8 týdnů - 3300 kč

Mini-kurz Potěšení jako klíč ke změně 890 Kč

LABORATOŘ SMYSLNOSTI s Niky 1890 Kč

Podporu ve FB skupině na 4 týdny

Záznam rozhovoru s Regenou Thomashauer

Celková hodnota Klubu je

6080 Kč

Nyní můžete vstoupit za

Klub pro ženy
3300 Kč
Členství v klubu se všemi bonusy na 8 týdnů

Co by tě ještě mohlo zajímat? 

 • Lucka prošla výcvikem Tantrického Institutu Integrované sexuality u Layly Martin. A učí se u mnoha dalších zahraničních mentorek a kouček sexuality a intimity.
 • Niky je embodiment mentorka a průvodkyně ženskou evolucí. Učila se od Regeny Thomashauer, Sheily Kelly a mnoha dalších světových mentorek ženského embodimentu.
 • Přístup do KLUBU v jeho členské sekci je na 8 týdnů.
  3 týdny s novými tématy a praxemi. Plus 1 bonusový na integraci, během kterého se můžeš těšit na laboratoř smyslnosti.

 

Časté otázky

Potřebuji ke klubu vlastnit knihu Kundička - návrat k sobě?

Pro vstup do KLUBU ani jeho samotné procházení není vlastnictví knihy Kundička - návrat k sobě podmínkou. Avšak doporučujeme ji, protože praxe, techniky a jednotlivé moduly budou na knihu odkazovat. Klub však bude doplněn i o naše vlastní zkušenosti, praxe a poznatky.

Knihu Kundička - návrat k sobě jsem přečetla, ale žádné změny se v mém životě neudály. Bude pro mě KLUB přínosem?

ANO. Kluby se knihám totiž tvoříme se záměrem, abychom praxe a techniky v nich uvedené převedly do praxe, což při samotném čtení udělá málokterá žena. Je důležité mít na paměti, že pouhá četba i hodně mocných technik nikomu nikdy změnu nepřinese. S naším osobním vedením i v rámci podpůrné FB skupiny na sebe proměny nenechají dlouho čekat.

Co když nebudu stíhat přehrát si videa dle připraveného harmonogramu?

Nevadí, neboť přístup do členské sekce KLUBU je na celých 8 týdnů. Ke všem videím je možné se tedy opakovaně vracet a dopřát si je v čase, který vyhovuje tvým potřebám a možnostem.

Co když se nebudu moci zúčastnit online workshopu v přímém přenosu?

Prožitkový workshop LABORATOŘ SMYSLNOSTI bude nahrávat a ty z něj dostaneš záznam, který si budeš moci dopřát v čase, který ti zcela vyhovuje. Tak aby tě nikdo nerušil a mohla se naplno ponořit do prožitku. K záznamu se budeš moci opakovaně vracet po celou dobu svého členství v KLUBU.

 

Co na Klub říkají ostatní ženy:

Oceňuji i bezpečné prostředí, ve kterém jsem se mohla otevřít a podílet zkušenosti s tématy, které jsou většinou vnímány jako tabu.

Klub bych doporučila každé ženě, která chce jít více do hloubky a nezůstat jen u přečtení knihy a teorie. Oceňuji i bezpečné prostředí , ve kterém jsem se mohla otevřít a podílet zkušenosti s tématy, které jsou většinou vnímány jako tabu. Je super, že cvičení jsou většinou krátká (ale účinná), takže je lze jednoduše začlenit do každodenního života.
Bára AnčincováMěsíční stezka
Klub vřele doporučuji každé ženě, která touží vyjít ze svého stínu šedi a rozzářit svůj potenciál.

S Klubem pro ženy jsem prožila vlnu velmi silné energie a probuzení skryté touhy rozumět své vnitřní Bohyni. Moc mi pomohlo láskyplné vedení Lucky praktikami mapování, a její pohledy na ukryté strachy. Mým oblíbeným modulem bylo probuzení kurtizány s Niky. Wow, to mělo šťávu! Jsem vděčná za možnost být součástí. Klub vřele doporučuji každé ženě, která touží vyjít ze svého stínu šedi a rozzářit svůj potenciál.
Danka Havle

Vydej se s námi na cestu potěšení. 

 

Klub je momentálně uzavřen.

Chceš dát vědět hned, jakmile bude zase otevřený?

Přihlášením dáváš svůj souhlas s tím, že zpracujeme tvoji e-mailovou adresu za účelem zaslání kapitoly ke Klubu pro ženy. Budeme ti posílat e-maily, které se týkají se aktivit Knih pro ženy. Svůj souhlas můžeš kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko. Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.