KLUB

 PRO

ŽENY

pro tvou rozzářenou existenci 

 

Chceš pocítit rozprouděnou energii a radost v těle?

Poznat, po čem doopravdy toužíš a dopřát si to?

Osvobodit smyslnou a sebevědomou ženu, která v tobě žije?

Pak nedovol, aby Kundička - návrat k sobě zůstala pouhou teorií! 

 

Přijmi pozvánku do bezpečného prostředí,

kde všechna tajemství knihy ožijí ve tvém životě a

přidej se do KLUBU PRO ŽENY.

 

Co ti klub přinese?

 • Revoluci potěšení.
  Objevíš moudrost a zářivou sílu svého těla i své ženské duše.
 • Rozprouděnou životní a sexuální energii.
  Ožije tvůj skrytý potenciál a tvá kreativita.
 • Naučíš se tančit s emocemi.
  Své emoce už nebudeš muset skrývat ani krotit, ale dovolíš jim, aby naplno obohatily tvůj život.
 • Ožijí tvé touhy a tvá nejtajnější přání.
  Přestaneš sama sebe dávat na poslední místo a dovolíš si naplňovat své touhy.
 • Novou energii do partnerství.
  Když se osvobodíš do své jedinečné ženské síly a posílíš své sexuální sebevědomí, začneš zářit a rozjasní se i tvůj partnerský vztah.

 

Jak to bude probíhat?

 • Čeká tě 8 vzrušujících týdnů.
  Šest modulů plus 2 bonusové týdny plných vzrušení, potěšení, flirtu, tance, záře i stínů, kterými tě provedou zkušené a tématem žijící lektorky. Díky nám se odvážíš podívat i na nejcitlivější témata.
 • Klub bude probíhat v uzavřené FB skupině.
  Ve FB skupině se můžeš těšit na naši podporu a sdílení se ženami, které se vydaly na stejnou dobrodružnou cestu. Je to prostor pro tvé otázky i odpovědi. Prostor kde můžeš být sama sebou a objevovat nová tajemství.
 • Skupinové volání na ZOOMu.
  Součástí KLUBU je i bonusový koučing s Luckou, která je v ročním výcviku Tantrického Institutu Integrované sexuality u Layly Martin.
 • Laboratoř smyslnosti
  Dalším bonusem je prožitkový workshop s NIky, mentorkou probuzené ženské energie a radosti v těle. Oslavíme společně prožitých 6 týdnů prožitkem a potěšením. .
 • WORKBOOK a VIDEA
  Kromě tématických a praktických videí ke každému modulu tvou cestu podpoří i workbook REVOLUCE POTĚŠENÍ s technikami a konkrétními úkoly. Budeš mít dokonalou podporu k tomu, aby kniha ve tvém životě ožila.

Jak klub obohatil život druhým ženám?

Kateřina Kováčová, Cesta vášně, cesta radosti

Eliška Brychtová Miléřová, Světlo z nitra

Anoo, KLUB moc doporučuji, je skvělé být s Vámi na jedné vlně! Umíte mluvit o sexualitě naprosto bez zábran a vtáhnout nás do akce. Klub je plný báječných tipů a inspirace pro zkvalitnění našeho života v každodenních maličkostech. Ani nejde jinak než se díky Vám do svého těla postupně zamilovávat víc a víc a stávat se sebevědomější a vzrušivější ženou citlivou nejen na dotek, ale i všemi svými smysly. Nejlepší technika je orgasmická jóga a moc se mi líbí rozprostírat potěšení po těle, prodlužovat stav vzrušení těsně na hraně před výbuchem. I když mi v hlavě stále naskakuje: "Cože? To není možný, že je mi blaze táák dlouho, to ještě není koneec?" Ale věřím, že i tu hlavu časem vypnu úplně a budu v těle na 100%. Děkujuuu moc za všechny inspirace a povzbuzení!
Zuzi G.
Klub byl pro mne klíčem k otevření mé sexuality a hlubokého prožitku sebe samé. Nestydím se za to, že se cítím vzrušená, orgasmická... vrací se mi radost, chuť a odvaha se vyjadřovat! Jsem za tento Klub vděčná a jej určitě bych doporučila druhým ženám.
Michaela Uhlířová

Začínáme 2.2.2021

provázet tě budou:

NIKY MELIA

Mentorka probuzené ženské energie a průvodkyně žen. Učím ženy, jak se zamilovat do svého těla a užívat si své nádherné energie. Jsem lektorka mindfulness a prožitkového tance a již přes 1000 žen prošlo mými kurzy na cestě poznání “sebe samých” a procitnutí ke své ženské energii a krásnému pocitu v těle. A mnohá tajemství, která sdílím, jsem se naučila přímo od královny potěšení Regeny Thomashauer. 

LUCIE HARNOŠOVÁ

Jsem vděčná maminka dvou dospívajících dcer a spokojená manželka a partnerka. Ráda objevuji nová témata, zkoumám, zkouším a hraji si. Inspiruje mě dětská spontánnost a otevřenost. Miluji dobrodružství, svobodu, dobrou kávu, saunování, kytovce a léčivé ženské sdílení. Jsem tvůrkyní projektu Alchymie ženy, pořádám pobyty pro mámy a dcery, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.

 

Tak přijmi pozvání a přidej se:

Klub pro ženy
1990 Kč
6 týdnů
Členství v Klubu pro ženy na 6 týdnů

Co by tě ještě mohlo zajímat? 

 • Lucka je v ročním výcviku Tantrického Institutu Integrované sexuality u Layly Martin. A učí se u mnoha dalších zahraničních mentorek a kouček sexuality a intimity.
 • Niky je lektorka tance a mindfulness a učila se přímo u autorky knihy a královny potěšení Regeny Thomashauer.
 • Přístup do KLUBU, jeho obsahu i naší podpoře je na 8 týdnů.
  6 týdnů s novými tématy a praxemi. Plus 2 bonusové na integraci, během kterých se můžeš těšit na skupinový couching a laboratoř smyslnosti.

 

Co na Klub říkají ostatní ženy:

Klub a kniha podpořily mé vnímání, že jsem v pořádku, když netoužím po konzumním sexu. Partner zatím stále ano a já jsem si někdy připadala divná.
L.
Klub bych doporučila každé ženě, která chce jít více do hloubky a nezůstat jen u přečtení knihy a teorie. Oceňuji i bezpečné prostředí, ve kterém jsem se mohla otevřít a podílet zkušenosti s tématy, které jsou většinou vnímány jako tabu. Je super, že cvičení jsou většinou krátká (ale účinná), takže je lze jednoduše začlenit do každodenního života.
Bára AnčincováMěsíční stezka
V klubu se můžete těšit na poznání, že je to o tady a teď (i když jsem nestíhala, tak se mi líbí koncept 6 týdnů a dost) a také na velkou otevřenost, láskyplnou podporu a něhu.
Jana Kindlmannová