ALCHYMIE
SEBELÁSKY

LUCIE HARNOŠOVÁ

Co kdyby tvůj život mohl oplývat všemi krásami světa a ty jsi jím s radostí kráčela v roli královny? Cesta sebelásky naplní veškeré tvé touhy a sny. 

Tato kniha ti otevře bránu k naplněnému životu ve všech jeho aspektech. Oprostíš se od pocitů nedostatečnosti a sebepodceňování. 

Budeš autentická a přirozenázamiluješ si každou část sebe samé. 

Přestaneš se odsouvat na poslední kolej a stoupneš do své síly. Budeš si vědoma své jedinečnosti a krásy těla i duše.

Dej sebelásce prostor dovol jí, ať ti laskavě  ukazuje každý další krok na tvé životní cestě.

 

Pozvat do svého života sebelásku neznamená, že ztratíš zájem svou rodinu a přátele.

 

Nepřestaneš o ně pečovat a toužit po jejich blízkosti. Právě že naopak.Pokud dosytíš nejprve samu sebe, budeš mít dostatek trpělivosti, tolerance a empatie vůči svým milovaným.

 

A čas, který s nimi strávíš ti bude energii dodávat, ne ji brát, jak tomu bylo doposud. 

Co se v knize dozvíš? 

 • Že sebeláska neobnáší pouze péči o tvé fyzické tělo.
  Péče o tvé tělo je pouze špička ledovce, pod kterým se skrývá nepřeberné množství aspektů a pohledů, jak k sebelásce jako takové přistupovat.
 • Že sebeláska je hra, ve které vždy budeš vítězem.
  Budeš těžit z každého malého kroku a vědomé pozornosti, kterou si věnuješ a brzy začneš pozorovat, jak se tvůj život proměňuje a ty s ním.
 • Že ti praktikování sebelásky může podstatně usnadnit prožívání náročných životních situací a emocí s nimi spojených.
  Ano, i o emocích a práci s nimi sebeláska je. A může to být více než osvobozující.
 • Jak díky sebelásce harmonizovat nejen vztah k sobě samé, ale i k těm, na kterých ti záleží a mají ve tvém životě důležité místo.
  Sebeláska jde ruku v ruce s laskavostí a respektem.
 • Že ty jsi strůjcem svého štěstí a tvořitelkou svého života.
  Na tobě je, abys poznala své dary a flow, ve kterém jsi sama sebou.

Nečekej na to, že tě šťastnou udělá někdo nebo něco zvenčí. Před tebou se rozprostírá plátno tvého života, tak si ho namaluj těmi nejzářivějšími barvami. 

Na co se můžeš těšit:

 • na 112 sebeláskových technik
 • na akční kroky, které tě pozvou hned do praxe
 • na BONUS ve formě vedených meditací a vizualizací

LUCIE HARNOŠOVÁ

Cesta sebelásky a poznávání sebe samé i darů, které nám všem přinášíš, nezačíná čtením této knihy – už se to děje celý tvůj život. A nyní můžeš vědomě pokračovat. Vědomě tvořit a být ve své síle. Radovat se a cítit důvěru v život. Jsem tu teď pro tebe, abych tě na tvé krásné cestě inspirovala.

Lucie Harnošová je mentorkou žen v oblasti sebelásky, poslání, podnikání a sexuality. Je autorkou projektu Alchymie ženy, v rámci něhož vytvořila desítky online kurzů, ve kterých ženám ukazuje, jak se stát tou nejlepší verzí sebe samé a žít naplněný život. Její knižní prvotina Deník mámy a dcery, která, jak název napovídá, napomáhá k oživení a prohloubení mámo - dcerovského vztahu si získala přízeň u žen všech věkových kategorií.  Sebeláska v jejím životě má nenahraditelné a důležité místo. Je mámou dvou dospívajících dcer, partnerkou, vášnivou cestovatelkou, čtenářkou a milovnicí květin. 

Co o knize říkají

 

Navede tě na cestu k sobě a podrží tě, když to budeš nejvíc potřebovat.

Kniha Alchymie sebelásky je dokonalým a hlavně praktickým průvodcem na cestě k Sebelásce. Je nabitá tipy a akčními kroky, které se hodí pro každého člověka, pro zvládání každodenních situací. Je to pomocník, který tě vždycky dokáže vrátit do rovnováhy. Navede tě na cestu k sobě a podrží tě, když to budeš nejvíc potřebovat. Díky knize můžeš být nápomocná i svým blízkým, protože rady a cvičení jsou vhodné pro každého. Můžeš je předávat dál.
Jana Mašková Zimolová, CSBPřední česká lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů
Alchymie sebelásky nás něžně pohladí i odvážně podpoří.

Knížka Alchymie sebelásky doslova tryská péčí, láskou, hloubkou, hravostí, a hojností! Proč je krásné a nutné zamilovat se do svého těla? Jak se naučit žít své sny? Naladit se na své životní poslání? Mít harmonické vztahy? Poznat své emoce? Jak do každodenního života začlenit jednoduché rituály, které nás podpoří na naší jedinečné cestě? Alchymie sebelásky nás něžně pohladí i odvážně podpoří. Lucka odkrývá spoustu užitečných tipů, praxí a technik, které nám dovolí procítit sebelásku ve všech důležitých oblastech života. Lucka nás nechá opatrně a bezpečně nahlédnout do naší duše a také do duší žen, které se neopakovatelnou Lucčinou energií nechaly opečovat, ať už v online kurzech nebo naživo. Pokud hledáš inspiraci na šťavnatý život nabitý ženskostí, potěšením a hojností, tuto knížku si rozhodně nenech ujít! Je tady pro tebe.
Tereza NoletLektorka těhotenské jógy
Ale mít knihu, která provede krok za krokem k většímu přijetí sebe sama, to je na českém trhu naprostá novinka.

Vzpomínám na své začátky se sebeláskou. Nebyly prakticky žádné informace a já pochybovala, jestli náhodou nejsem jen příliš sobecká a pyšná. Jestli nejsem divná, když se učím centimetr po centimetru milovat a přijímat každý kousek svého těla, nedokonalého, jednoduše takového jaké je. Jsem ráda, že se během pár let situace přece jen změnila a téma sebelásky je ve veřejném prostoru o něco častější. Ale mít knihu, která provede krok za krokem k většímu přijetí sebe sama, to je na českém trhu naprostá novinka. Lucka je vizionářka, která umí dotáhnout i velké projekty do konce a tak to dokázala i s touto výjimečnou knihou Alchymie sebelásky. Myslím, že je to kniha, která nebude chybět v žádné ženské knihovničce. Když jsem ji pročetla, uvědomila jsem si, že získat tolik praktických nástrojů by trvalo roky navštěvování workshopů a terapií. A v této knize je vše na jednom místě, jasně, přehledně, srozumitelně, zábavně popsáno. K tomu ještě nahrávky a meditace, to je panečku knižní drahokam. Tahle kniha zvedne vlnu sebelásky a už se na to moc těším. A jestli můžu něco doporučit. Nespěchej. Procházej knihu pomalu, stránku po stránce, cvič a integruj. Budou se dít zázraky, to mi věř.
Katy Sacharí Juřenčáková Lektorka ženských témat a přirozené antikoncepce
Ale to nejcennější pro mě byla jemná a laskavá energie, která prosakuje skrze řádky.

Zlatá pokladnice sebeláskové moudrosti a praxe. Vše je krásně, přehledně a na jednom místě, pečlivě zpracované. Ale to nejcennější pro mě byla jemná a laskavá energie, která prosakuje skrze řádky. Když jsem ji zavnímala, úplně mě dojala k slzám. Ta kniha léčí už jenom tím, že si ji dovolíte číst a vnímat to, co je za slovy. Nejvíc se ale vytěží ponořením se do nabízených praxí, do sebelásky každý den.
Linga Berger BožovskáKoučka hojnosti
Přeji všem čtenářkám, aby si po přečtení této knihy uvědomily, že celý náš život je jedna velká ceremonie, kterou stojí za to naplno prožít.

Děkuji Ti ze srdce za krásnou koupel v sebelásce. Každý jednotlivý krok zabere jen pár chvilek. Pár chvil, které můžeme dát té nejdůležitější osobě na světe, SOBĚ. Kniha je pro mě krásným průvodcem na cestě láskyplného seberozvoje. Od péče o své tělo a zamilování se do sebe, přes odpuštění, úžasné sebeláskové rituály, intimitu, sexuální energii až po přijetí vlastních stínů... Předáváš sebelásku ve všech pádech a podobách. Přeji všem čtenářkám, aby si po přečtení této knihy uvědomily, že celý náš život je jedna velká ceremonie, kterou stojí za to naplno prožít. Řekněte životu velké, láskyplné ANO a užijte si knihu!
Ester KozlovskáCetrifikovaná Breathwork facilitátorka

Jak si ráno zlepšit náladu, napojit se na sebe, a večer uzavřít den, uvolnit se před spaním? Vyzkoušej masáž prsou. V případě, že s masážemi začínáš, dopřávej si je pravidelně několik dní po sobě. 

„Měla jsem asi patnáct minut, než se děti vzbudí. Posadila jsem se před zrcadlo, odhodila jakákoli očekávání a jen masírovala prsa, smála se s nimi a užívala si hlazení s vědomím, že můžu kdykoli přestat a jít za dětmi. Díky této praxi jsem se se svými prsy sblížila a začala o nich přemýšlet úplně jinak, než jen jak vypadají. Po několik nepravidelných opakováních této kraťoučké akce po mně jednoho dne zbyla loužička na podložce. A když jsem poté přidala dotekovou praxi (také od Lucky z kurzu Alchymie ženy), zjistila jsem, že to není inkontinence, ale ženská ejakulace, kterou mi spouští hlazení prsou, když jsem uvolněná a bezstarostná.

                                                                                              Jaroslava

Pár detailů ke knize 

 • kniha má 272 stran, které tě pohltí
 • v ruce budeš držet vázanou vazbu
 • tvoří ji 11 kapitol, které obsahují celkem 112 sebeláskových praxí, které si můžeš ihned vyzkoušet
 • vydalo ji nakladatelství UZUME s.r.o., které má v plánu ještě spoustu krásných projektů
 • poprvé vychází v únoru 2023

A co se s tebou stane, až přečteš tuto knihu? 

Zamiluješ se do svého těla,objevíš své skryté dary

 a ukotvíš se v pocitu, že jsi v pořádku taková jaká jsi.