Abys i ty měla v životě vše, po čem toužíš. 

Alchymie sebelásky

nová kniha Lucie Harnošové

Abys i ty měla v životě vše, po čem toužíš. 

Alchymie sebelásky

nová kniha Lucie Harnošové 

Sebeláska je klíč a ty to víš. 

Přináší radost, lehkost a energii.  

Když ji žiješ, dějí se úžasné věci. Oživuje tvé ženství, dává sílu do mateřství, přináší jiskru do partnerství, novou perspektivu tvému poslání.

Sebeláska je životní cesta. 

Vztah, o který je třeba pečovat. Dovednost, kterou je třeba rozvíjet. Někdy intenzivně, jindy stačí udržovat. A proto se zrodila tato kniha. 

 "Napsala jsem tuto knihu, aby tvá cesta k sebelásce byla vždy otevřená." 

Alchymie sebelásky bude tvým láskyplným průvodcem.
Když zakopneš, bude pomocnou rukou, abys mohla vstát
a jít se vztyčenou hlavou dál. 

Najdeš v ní praxe, které mění život a osvědčily desítkám tisícům žen v Lucčiných kurzech Alchymie ženy, poslání či podnikání.

Lucie Harnošová vnáší sebelásku do každé oblasti života a inspiruje ženy, jak ji žít nejenom ve vztahu sama se sebou, ale i v partnerství, mateřství, poslání či podnikání. 

Pojď udělat první nebo další krok na své cestě sebelásky,
která nikdy nekončí a znovu a znovu tě překvapí tím, 
jak obrovský potenciál a možnosti ti otevře. 

Sebeláska má mnoho podob a tato kniha
se jí věnuje v 11 tématických okruzích. 

 • MOUDRÉ TĚLO
 • NASTAVENÍ MYSLI
 • DARY A POSLÁNÍ
 • JAZYK EMOCÍ
 • LÁSKYPLNÉ VZTAHY
 • SEBELÁSKOVÉ RITUÁLY
 • SMYSLNOST A POTĚŠENÍ
 • PRÁCE SE STÍNY
 • ŽENSKÉ ARCHETYPY
 • VIZUALIZACE
 • VNITŘNÍ DÍTĚ
 • MOUDRÉ TĚLO
 • NASTAVENÍ MYSLI
 • DARY A POSLÁNÍ
 • JAZYK EMOCÍ
 • LÁSKYPLNÉ VZTAHY
 • VNITŘNÍ DÍTĚ
 • VIZUALIZACE
 • SEBELÁSKOVÉ RITUÁLY
 • SMYSLNOST A POTĚŠENÍ
 • PRÁCE SE STÍNY
 • ŽENSKÉ ARCHETYPY

Díky 112 praxím se promění z pouhé teorie v sílu,
která vede tvé kroky
v každodenních situacích i životních milnících.  

Navede tě na cestu k sobě a podrží tě, když to budeš nejvíc potřebovat.

Kniha Alchymie sebelásky je dokonalým a hlavně praktickým průvodcem na cestě k Sebelásce. Je nabitá tipy a akčními kroky, které se hodí pro každého člověka, pro zvládání každodenních situací. Je to pomocník, který tě vždycky dokáže vrátit do rovnováhy. Navede tě na cestu k sobě a podrží tě, když to budeš nejvíc potřebovat. Díky knize můžeš být nápomocná i svým blízkým, protože rady a cvičení jsou vhodné pro každého. Můžeš je předávat dál.
Jana Mašková Zimolová, CSBPřední česká lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů
Tato kniha je na českém trhu naprostá novinka a ZVEDNE VLNU SEBELÁSKY.Už se na to těším.

Provede tě krok za krokem k přijetí sebe sama. Když jsem ji pročetla, uvědomila jsem si, že získat tolik praktických nástrojů by trvalo roky navštěvování workshopů a terapií. A v této knize je vše na jednom místě, jasně, přehledně, srozumitelně, zábavně. K tomu ještě nahrávky a meditace, to je panečku knižní drahokam. A jestli můžu něco doporučit, Nespěchej. Procházej knihu pomalu, stránku po stránce, cvič a integruj. Budou se dít zázraky, to mi věř.
Katy Sacharí Juřenčáková Lektorka ženských témat a přirozené antikoncepce
Jestli doteď nevíte, co znamená být ženou, tak zaručuji, že po přečtení vám to plně dojde.

Jestli doteď nevíte, co znamená být ženou, tak zaručuji, že po přečtení vám to plně dojde. A co teprve až začnete používat uvedené praxe - to pak bude jízda. A je to moc dobře, stále je tu třeba více autentických přirozených žen. Zde najdete ženskou praxi, která je prověřena mnohými zkušenostmi. A to je k nezaplacení. Klobouk dolů. Je to perla.
Magda KřepelkováSpisovatelka a lektorka
Kniha mě naučila, že říct NE je v pořádku, moc děkuji.

Knihu mám rozečtenou, jsem v necelé polovině, pro mě jedním slovem nadšení. Zaujalo mě napsání dopisu své mamince nebo tatínkovi, napsala jsem otci a moc se mi ulevilo, řešíme rozdílné názory na náš budoucí dům. Největším AHA momentem pro mě bylo zamyslet se nad tím, jak trávím svůj volný čas, co mě nejvíce baví a z toho si udělat příjem nebo zamyslet se nad svými dary a talenty, které by se daly využít ať už v zaměstnání nebo svém podnikání. Líbí se mi moc Lucky styl psaní, je velice srozumitelný, jednotlivá cvičení jsem napsána jednoduše, pochopitelné a přímo vybízejí k akci.
Jana Vlasáková
Knihu bych prostě a jednoduše doporučila každému.

Mám knihu rozečtenou, ale už teď cítím jak se na mě podepisuje. Už jen krásný titul ve mě vzbudil chtění číst víc. Sebeláska je opravdu tak důležitá. Stále myslíme na ostatní a sebe dáváme na poslední místo. Pro mě bylo zatím velmi zvláštní zrcadlení, pohled sama sobě do očí. Dávat pozornost svému tělu je pro mě taky nové. I když je pro mě někdy těžké si říct ano a ne a plnění kroků my činí trochu problém, taková ta stopka, nebo prostě červená a mám jít strach jít dál. Ale vaše forma napsání Lucko a také podpora Niky, opravdu jste super ženy na svém místě.
Kateřina Kroupová
A pravdaže kapitola o klitorise a vlastnom potešeni. Úplne top!

Alchýmie sebelasky je kniha, ktorú som najprv prečítala jedným dychom, ako román a stále sa k nej vraciam po inšpiráciu, keď to cítim alebo potrebujem. Je takým základom na mojej sebalaskovej ceste. Najväčším AHA momentom bolo pre mňa čítanie o archetypoch a nájdenie toho svojho, s ktorým som sa úplne stotožnila a začala som sa viac chápať. Takisto úžasné sú kapitoly o vzťahoch s rodičmi alebo prácou s vlastným tieňom. Je to také celostné poňatie ženskej sebalasky a podľa mňa by tuto knihu mala mať každá žena. Určite skončí pod stromčekom viacerým ženám z môjho okruhu.
Veronika Nemcikova Villimova

LUCIE HARNOŠOVÁ

„Jsem vděčná, že mohu podporovat tisíce žen, aby říkaly svou pravdu, stály ve své síle, plnily si přání, vytvářely si život snů a žily ve svobodě.“

Lucie Harnošová je přední česká mentorka žen zaměřená na sebelásku, vztahy a ženské podnikání. Založila projekt Alchymie ženy, kde během pěti let prošlo jejími kurzy více než sto tisíc žen. Napsala příručku Kontaktní rodičovství (2016), bestseller Deník mámy a dcery (2019) a knihu Alchymie sebelásky (2023). Sama je mámou dospívajících dcer a již přes dvacet let spokojenou manželkou, která se těší plné podpoře svého muže. Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají ženám otevírat oči a milovat život.

Pár detailů ke knize

 • v ruce budeš držet krásnou vázanou vazbu
 • kniha má 272 stran plných praktické sebelásky
 • v 11 kapitolách najdeš 112 sebeláskových praxí
 • vydává ji nakladatelství UZUME s.r.o.
 • poprvé vychází v únoru 2023
 • kniha přichází s krásným BONUSEM
  v podobě nahrávek meditací a dalších vedených praxí

Pár detailů ke knize

 • v ruce budeš držet krásnou vázanou vazbu
 • kniha má 272 stran plných praktické sebelásky
 • v 11 kapitolách najdeš 112 sebeláskových praxí
 • vydává ji nakladatelství UZUME s.r.o.
 • poprvé vychází v únoru 2023
 • kniha přichází s krásným BONUSEM
  v podobě nahrávek meditací a dalších vedených praxí

 Tato kniha je průvodcem pro každou ženu, která se chce  probouzet s chutí do života, mít harmonické vztahy a naplňovat své poslání.

Alchymie sebelásky nás něžně pohladí i odvážně podpoří.

Lucka představuje užitečné tipy, praxe a techniky, které ti dovolí procítit sebelásku ve všech důležitých oblastech tvého života. Pokud hledáš inspiraci na šťavnatý život nabitý ženskostí, potěšením a hojností, tuto knížku si rozhodně nenech ujít! Je tady pro tebe.
Tereza NoletLektorka těhotenské jógy
Zlatá pokladnice sebeláskové moudrosti a praxe.

Vše je krásně a přehledně na jednom místě. Nejsou to jenom skvělé a funkční praxe, ale celá kniha je prosycena jemnou a laskavou energií, která prosakuje skrze řádky a úplně mě dojala k slzám. Tahle kniha léčí už jenom tím, když se do ní začtete necháte na sebe její slova působit. A když se ponoříte do nabízených praxí, začnete žít sebelásku každý den.
Linda Berger BožovskáKoučka hojnosti
Kniha mě pohladila po těle i duši a stala se mým kompasem na mé sebeláskové cestě poznání.

Díky knize se mi otevřely dveře do dalších komnat, ve kterých se skrývají různé aspekty sebelásky. Sebeláska pro mě je přijímat s laskavostí každičký aspekt sebe samé a nebát se stoupnout do své síly a nechat na sebe dopadat sluneční paprsky. Kniha mě pohladila po těle i duši a stala se kompasem na mé sebeláskové cestě poznání.
Veronika Šarochovávirtuální asistentka
Celý náš život je jedna velká ceremonie, kterou stojí za to naplno prožít.

Kniha je pro mě krásným průvodcem na cestě láskyplného seberozvoje. Od péče o své tělo a zamilování se do sebe, přes odpuštění, úžasné sebeláskové rituály, intimitu, sexuální energii až po přijetí vlastních stínů... Přeji všem čtenářkám, aby si po přečtení této knihy uvědomily, že celý náš život je jedna velká ceremonie, kterou stojí za to naplno prožít.
Ester Kozlovskácetrifikovaná Breathwork facilitátorka
Nešlo mi přestat číst!

První polovinu knihy jsem "zhltla jedním dechem" hned, jak mi přišla domů poštou. Ke druhé se postupně propracovávám a k jednotlivým praxím se ráda vracím. Moc děkuji za všechny tipy "sesbírané" na jednom místě. 🙂
Vendula Indruchová
Za mě je to pokladnice moudrosti, která by neměla chybět v žádné knihovničce 🙂

Knížku mám rozečtenou pod polštářem a vracím se k ní, vždy když mám chvilku pro sebe. Svým způsobem si mě knížka zavolala…Začala jsem vnímat čím dál větší potřebu sebepéče, sebehodnoty a vůbec času pro sebe. V čem mě kniha posouvá a "otvírá"je oblast intimity -ať už masáž prsou nebo jen pohled do očí.
Veronika Rajnochová

Chceš v životě něco změnit?
Začni tím tím nejdůležitějším. 
Pečuj o láskyplný vztah sama k sobě.