Nová kniha nakladatelství UZUME již v prodeji

Manifest

????

Nakladatelství Uzume

Naši vizí je podporovat ženy, aby si stouply do své síly, byly samy sebou a žily své poslání. Aby si tvořily naplněný a svobodný život. Vnímáme všechny ty úžasné příležitosti, které dnes jako ženy máme a stejně tak i výzvy, které to přináší. A jednou z nich jsou veliké nároky, které na nás klade nejenom společnost a naše okolí, ale hlavně my samy. Očekáváme, že budeme skvěle zastávat spoustu rolí a plnit hromadu úkolů. Uvěřily jsme, že výkon a dokonalost jsou jedinou cestou k pracovnímu úspěchu a tak svou zaneprázdněnost často nosíme jako vyznamenání. Navenek se snažíme fungovat a uvnitř se rozpadáme a zoufáme.

Proč? Kromě jiného jsme uvěřily, že potěšení a naše potřeby i touhy jsou za odměnu. Že si vše musíme nejprve odpracovat a když zbude čas, tak si "užívat". Což se u většiny tvořících a pracujících žen, které se současně starají o rodiny a často se zapojují i do společenských aktivit, jednoduše nekoná. Daleko pravděpodobnější je, že nám dojde energie a radost ze života. Že jsme tak vyčerpané, že zapomínáme, kdo vlastně jsme, po čem toužíme a kam jdeme.

Velmi dobře to známe. Samy jsme to ochutnaly a pak vědomě opustily. A již mnoho let provázíme ženy na jejich cestě poslání a podnikání a vidíme vzorce a tendence, které se opakují stále dokola. Ženám totiž většinou nefungují známé metody řízení časuenergie. Ať se snaží, jak chtějí, nevedou je k osobní pohodě a pracovním úspěchům. Protože je navrhli muži (kterým to funguje a to je v pořádku), jenže my ženy prostě fungujeme jinak. Je úžasné sledovat zázraky, které se dějí, když si to ženy uvědomí. Když se naladí se na své tělo, svůj rytmus a vrozenou moudrost a začnou podle toho žít a pracovat. 

Proto naše nakladatelství UZUME přináší na český trh tuto skvělou knihu. Velmi souzníme s Kate pohledem na ženský time-management, energii a ženské fungování. Kate ukazuje, jak poznat své tělo a efektivně využít jeho moudrosti i energie. Odhaluje pastičky, do kterých se pravidelně chytáme a ukazuje, jak z nich ven.  Mnohé způsoby a techniky, které představuje, máme vyzkoušeny a dlohodobě skvěle fungují nám i našim klientkám.

Naším přáním je, aby tato kniha inspirovala české čtenářky k návratu  ke své přirozenosti a vedla je k tomu, DĚLAT MÉNĚ, aby ve svém životě ZÍSKALY VÍCE. 

 

Lucie Harnošová a Niky Melia

Magnet?

???

Co o knihách říkají

Jednou za čas se vynoří čerstvý průlomový hlas, který přinese revoluci do našeho myšlení, jednání a pocitů. Regena Thomashauer je takovým hlasem. Tahle skvělá kniha je doporučenou literaturou pro každou ženu, která chce vkročit do své síly, žít v potěšení a cítit smysl života.
Kris Carrautorka bestsellerů
“Dělej méně je milostný dopis sama sobě. Je to něžné nakopnutí a připomenutí, že všechny jsme dost dobré. Slova Kate o péči o sebe samou a o kvalitě, která je více než kvantita, jsou vyživujícím balzámem a zároveň projevem odolnosti. Dělej méně je příručkou pro ty, které zde chtějí být pro své blízké a pro sebe samé v té nejplodnější a nejpřítomnější podobě.”
Brandi Sellers-Jacksontvůrkyně projektu Not So Private Parts a porodní a poporodní dula
Chcete-li od sexu víc, než pouhé fyzické uvolnění, doporučuji tuto příručku, ve které najdete nejenom informace, které vám ve škole neřekli, ale i mnoho praktických tipů. Jako lektorka v oblasti sexuality vnímám důležité poselství knih, jako je tato. Přináší nám„nové" pojetí sexuality jakožto čisté a přirozené součásti každého z nás. Po přečtení této knihy začnete prožívat v intimním životě hlubší a intenzivnější stavy naplnění a spokojenosti, které se pozitivně projeví i v celém vašem životě. Také začnete lépe rozpoznávat, co se děje v těle vašeho protějšku a společně poté dosahovat vrcholných stavů vzrušení. Spojením těla, srdce a vědomí se dostanete ve svém milostném životě do zcela nových dimenzí. Sofia ve své knize dokonale shrnula základní informace staré tisíce let a přeložila je do jazyka, kterému dnešní společnost rozumí. Sexuální životní síla tak může znovu začít přirozeně proudit a přinášet nám radost a hluboké naplnění.
Jana Mašková Zimolová, CSBLektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů
Kniha je skvělým společníkem pro vztah mámy a dcery i hlubokou studnicí inspirace pro další vzájemné poznávání a sdílení. Je tvořena pestrými praktickými tipy a okouzlujícími ilustracemi. Může být moudrým průvodcem na cestě každé čtenářky a má velký léčivý potenciál pro všechny ženské generace.
Eliška Brychtová MiléřováSvětlo z nitra

Odběr novinek

Přihlášením dáváš svůj souhlas s tím, že zpracujeme tvoji e-mailovou adresu za účelem zasílání novinek. Budeme ti posílat e-maily, které se týkají se aktivit Knih pro ženy. Svůj souhlas můžeš kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko. Odhlásit se v každém zaslaném e-mailu. Více o zásadách zpracování osobních údajů zde