Nová kniha nakladatelství UZUME již v prodeji

Křest Knihy Alchymie sebelásky – víc než jen oslava zrodu nové knihy

Sebeláska, krása, sesterství a úspěch nejsou pouze abstraktní slova, ale pocity, které se prolínaly celým kouzelným večerem a mohou být nedílnou součástí každého našeho dne.
V pondělí 27.3.2023 se vydalo mnoho žen i přes půl republiky, aby mohly společně s námi pokřtít již pátou knihu, která pod nakladatelstvím UZUME spatřila světlo světa – Alchymii  sebelásky, druhé knižní dítě Lucky Harnošové. 

Chtěly být součástí této velkolepé akce, která byla pod taktovkou Jany Maškové Zimolové, která nejen, že celou akci s grácií odmoderovala, ale také našla prostory, které předčily naše očekávání. Kde jinde uspořádat akci tohoto typu a formátu než v Národní literární kavárně v Praze, kde se psaly dějiny. 

Dostalo se nám tolik objetí, milých slov, nádherných setkání se spřízněnými ženami, ale i s muži, kteří se křtu účastnili také v hojném počtu. Lucku potěšilo tolik květinových i jiných milých darů, které jí budou neustále připomínat, že vše, co pro ženy tvoří, má smysl a veliké opodstatnění. Že stojí za to vytrvat a překonávat překážky, které se i nám na cestě vyskytují a posouvají nás dál a dál. Blíže ke splnění snu. 

Požehnání, která pocházela s úst těch nejbližších, ať už mířené ke knize či Lucce, nám budou ještě dlouho kouzlit úsměv na tváři a zalévat naše duše i srdce blaženými pocity. Samotný křtící akt neprobíhal šampaňským, jak je mnohdy zvykem, ale smyslnou růžovou vodou. Růže je totiž symbolem lásky, královnou květin, protože představuje dokonalé ztělesnění krásy. Tak jistě není náhodou, že si Lucka zvolila právě nezaměnitelnou vůni této krásky. Sebeláska je tu pro nás, pro každou jednu ženu. Každá do jedné jsme krásné ve své jedinečnosti a v tom, co světu přinášíme.

Součástí celého večera byl i prodej všech knih, které jsme doposud vydaly a autogramiáda, na kterou ženy stály dlouhou frontu aneb kdo nemá podepsanou svou Alchymii sebelásky (více o knize samotné a možnost objednání zde)  s osobním věnováním od Lucky-  jako by na křtu nebyl. 

Jsme neskutečně vděčné, že naše knihy si zamilovaly nejen ženy, ale i jejich partneři, děti a další blízcí, protože tím, že mění sebe a odkládají stará přesvědčení, brnění, předsudky a nánosy strachů a bolístek, tak nepřímo pozitivně ovlivňují i vztahy s těmi, na kterých jim skutečně záleží a přinášejí světlo tam, kde dříve byla černočerná tma. 

Z našeho pohledu na takovéto akcí vnímáme dvě roviny – právě onu oslavnou a na druhé straně zvědomovací. Uvědomění a prožití toho, že se to skutečně děje. Že opět zapadl další kousíček do skládanky, kterou je život sám o sobě. Samotným křtem to však nekončí, ale právě začíná. Stejně jako když porodíme dítě, které potřebuje péči, něhu, lásku, naši blízkost, tak i o každý projekt, produkt, který se skrze nás zrodí, je nezbytné pečovat, s láskou ho šířit a ukazovat, jaké s sebou nese poselství. S cílem naplnění našeho záměru, se kterým jsme se do celého procesu, ať už tvorby nového lidského života nebo nové knihy pustily. 

A těší na nás na celé situaci jedna nemalá skutečnost. Že se boří mýty, zajeté vzorce a my ženy spolu již nebojujeme, nesoupeříme, nezávidíme si. Přejeme každé jiné ženě úspěch a zároveň ho s ní i oslavujeme. Možná tě nyní napadá otázka, proč, co za tím vězí. Máme pro tebe odpověď. Protože jsme si vědomy toho, že i my můžeme. Že můžeme být také úspěšné v tom, co děláme a navíc tvořit s lehkostí a ve flow. Jak říká Lucka – úspěch je nevyhnutelný. Stačí uvěřit, dovolit si a vykročit na cestu, která nás dovede k výšinám. Postupně malými krůčky dojít k vysněnému cíli. Per aspera ad astra. Přes překážky ke hvězdám. Přejeme nám všem nechť máme oči a mysl otevřené. 

Na závěr si dovolujeme vyjádřit srdečné poděkování všem, kteří byly součástí této nezapomenutelné akce nebo se podíleli na její organizaci. 

Neboť když se spojíme, dějí se zázraky.

Atmosféru, která na křtu panovala, můžeš nasát z videa, za které velice děkujeme Tomášovi Sukupovi.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pojďte se začíst. Jako dárek pro vás máme kapitolu z knihy Kundička.


Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *