Nová kniha nakladatelství UZUME již v prodeji

Najdi svoji Bohyni

Přemýšlela jsi někdy o tom, kde se ukrývá ženská Bohyně? Když někdo hledá Boha, tak tuší, kam jít. Ale Bohyni? Poradím ti. Nehledej ji v kostelích, synagogách, ani mešitách. Protože jediné místo, kde ji můžeš najít, je uvnitř sebe. Jen tam můžeš najít ten krásný, teplý a lahodný pocit, zářící plamen inspirace a ženství. Protože i ženství je božské…

Pro většinu žen je tato Bohyně ještě skrytá, mnohé vůbec ani netuší, že existuje. 

Pokud ji toužíš objevit, tak se ji musíš vydat hledat. Vydej se na cestu. Bude to nádherná objevná cesta, plná zázraků a na ní probudíš své tělo a objevíš své ženské dary. Začneš se cítit krásně sexy a propojíš se se svou vrozenou moudrostí a intuicí. Možná to hledání bude chvíli trvat, pokud jsi od sebe zatím odpojená. My ženy často nevíme, kdo jsme, cítíme se ztracené. Nemáme místo, kde bychom dostaly odpovědi na své otázky. Nepomáhají terapie, transformační kurzy, studium… – to je práce v hlavě. Ale poznat svoji Bohyni znamená, že hlavu odložíme a uděláme změnu prostřednictvím svého těla.

Je to divné. Jsme zvyklé starat se o všechny okolo a dávat jim veškerou péči. Staráme se o své rodiny, své děti, rodiče, šéfa, ale nikdy jsme se neučily věnovat potěšení sama sobě. 

Pojď to zkusit.

Představ si, že připravíš krásné prostředí, kdy uděláš výborný čaj, který máš ráda, květiny, které máš ráda, svíčky, jako když hostíš nejmimořádnější hosty na světě – ale ve skutečnosti je to pro tebe samotnou. 

Jak se cítíš?

Dej si lázeň, oblékni se do hedvábí, raduj se ze svého těla. Soustřeď na to veškerou pozornost. A pak se podívej do zrcadla. Zjistíš, že záříš. Zjistíš, že vidíš Bohyni, kterou jsi hledala celý život.

Ona je totiž uvnitř tebe.

Přijde, až když se spojíš se svým potěšením a radostí. Se svojí smyslností, posvátností. Potřebuješ se naučit, že my ženy jsme božské. Dokážeme božské věci, tvořit svět, dávat život. 

Potřebuješ se naučit vnímat svoji sílu, spojit se s hlasem, s tělem, s důvěrou v sebe. Naplnit se ženským božstvím, být naplněná potěšením, žít svou pravdu. Vydat se na hvězdnou cestu objevů toho, co jsme ztratily a zapomněly. Být v radosti.

Pojď, zkus to. Najdi svoji Bohyni.

(volně inspirováno myšlenkami Regeny Thomashauer, autorky knihy Kundička)

Pojďte se začíst. Jako dárek pro vás máme kapitolu z knihy Kundička.


Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *