Nová kniha nakladatelství UZUME již v prodeji

Tvoje potěšení je kořením naplněného partnerského vztahu

Možná i ty patříš k ženám, které jsou v dlouholetém vztahu, který především po příchodu dětí, utrpěl velké rány a jeho jiskra pomalu ale jistě vyhasíná. 

S partnerem jste momentálně více rodiči než milenci. 

Veškerá vaše komunikace se točí kolem dětí, domácnosti, práce, co je nutné zařídit, na co nezapomenout. Možná už nějaký ten čas cítíš, že žijete spíše vedle sebe než spolu. 

Říkáš si, proč jsi to nechala zajít až tak daleko? Vždyť vám přece bylo vždycky spolu tak krásně, dokázali jste si ten společný čas spolu patřičně užít. Nyní ho je však jako šafránu. 

Vlastně možná ani nevíš, že muž se tím trápí stejně jako ty. Nemáš odvahu to s ním sdílet a tak dny běží dál a dál a vy se odcizujete a odcizujete. Pokud vám náhodou zbyde čas a energie na váš intimní život, probíhá vždy naprosto stejně, s obavami, že se dříve nebo později vzbudí děti. A po pár minutách si každý jdete po svém. Něco, co s tebou naprosto nesouzní. Trpíš tím nejen ty, ale i tvá jóni a více a více se uzavírá celému světu. Jsi od ní více a více odpojená.

Věnuješ se seberozvoji, víš, že POTĚŠENÍ není za odměnu, ale stejně do toho negativního přesvědčení často padáš. Zkoušíš různé praxe, ale u toho tak zůstaneš, protože víš, že tvůj muž na něco takového není, že něco takového ho nikdy zajímat nebude.

Pak najednou přichází IMPULS z tvé strany. Dopřát dětem den s babičkou a vy dva jen tak být SAMI. A nemyslím tím zrovna to, že budete jako poslední měsíce investovat vaši energii a čas do stavebních úprav domu nebo čehokoliv jiného čemu momentálně vy nejvíce věnujete svou pozornost. Jste plně přítomni tady a teď a veškerá pozornost putuje do vašeho vztahu. 

Ty si díky tomu uvědomuješ, že opravdu stačí jen chtít a dovolit si to, že muž se najednou přidá a přijde s nápadem, který v tobě vzbuzuje stejnou touhu a vzrušení jako v počátku vašeho vztahu. 

Jak už to tak ale bohužel bývá, další den opět přichází ten stereotyp a vracíte se do těch zajetých kolejí. 

Až do chvíle, kdy si dovolíte vypnout, změníte na nějaký čas prostředí, kde se na vás nevalí ty vaše aktuální starosti a povinnosti a vy začnete vše naprosto přehodnocovat. Opouštíte od očekávání, pouštíte kontrolu a jen čistě jste. A to i s dětmi, které jsou hodně kontaktní. A ty cítíš, že se v tobě probouzí něco, co už se dlouho hlásí o pozornost, ale ty jsi tomu nikdy nedávala patřičnou váhu. 

Sama záříš, raduješ se z maličkostí, užíváš si svého těla. Jsi plně naživu. Je pro tebe nesmírně důležité být napojená na svůj zdroj. Jóni, která se tetelí blahem, když ji vnímáš, ladíš se na ni a ptáš se jí, po čem skutečně touží.  Muž si té tvé změny všímá a najednou ho to k tobě přitahuje, jak už dlouho ne. 

Začínáte spolu sdílet, otevírat se, po letech prožíváte milování, o kterém se vám ani v těch nejtajnějších snech nesnilo. 

A to vše díky tomu, že ty se otevíráš POTĚŠENÍ. Pravidelně ho kultivuješ. Prožíváš přítomný okamžik všemi smysly.

A ty nyní víš, že všechny ty praxe a čas, který jsi zasvětila navrácení k sobě samé stál za to. 

I když jsi dříve zažívala ten pocit, že to k ničemu nevede a ztrácela jsi odhodlání v tom vytrvat a objevovat temná zákoutí svého těla i duše. 

Konečně ta ozubená kolečka začala zapadat do sebe a ty můžeš sklízet ty nádherné šťavnaté plody, jejichž semínka jsi postupně v malých dávkách zasévala. Tvá zářivost a probuzení ze spící královny na partnera zapůsobila jako magnet. 

Už to není jen tak naoko, ale skutečně. Děje se to TADY A TEĎ. 

Zpětně ti dochází, že ti podobně jako Zubejdě v pohádce Lotrando a Zubejda chyběly tři důležité, ale jednoduché věci. 

Změnit prostředí, pustit očekávání a být plně přítomná ve společných chvílích. 

A vy se poté domů vracíte opět jako ti milenci a partneři, kteří jsou si plně vědomi důležitosti svého vztahu, který nyní vstal jako fénix z popela. 

Na vás pak je, aby jste dodrželi to, co jste si předsevzali. To, že spolu budete komunikovat, sdílet své radosti i strasti. Neodsouvat svůj vztah a intimitu na poslední kolej. Ano, chce to disciplínu a pravidelnost, ale vy už víte, že nechcete dovolit, aby se z vašeho společného soužití vytratila ta blízkost, jako tomu bylo poslední měsíce. 

A co uděláš pro své POTĚŠENÍ a PARTNERSTVÍ ty? V čem nyní vidíš veliký potenciál a možnost k posunu? Probudíš svou magnetičnost skrze tanec, zkoumání své kundičky nebo vědomé skenování celého těla?

Ano, i ty můžeš.  Objev pro sebe praxi pro potěšení, která aktivuje každou buňku tvého těla. 

Hlubokou transformaci na cestě ke svému POTĚŠENÍ zažiješ s knihou Kundička – návrat k sobě, k jejímuž přečtení tě srdečně zveme. 

Přejeme ti, ať tě vášeň provází nejen v partnerském vztahu, ale i ve vztahu k SOBĚ SAMÉ. 

Pojďte se začíst. Jako dárek pro vás máme kapitolu z knihy Kundička.


Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *